Jump to content
Sign in to follow this  
killergang

Prison Break

Recommended Posts

Nekem a kedvenc sorozatom ,és sztem az elmúlt évek legjobbja!Láttam már a 2. évadot is, és bevallom jobban tetszett mint az első!Alig várom már, hogy elkezdjék játszani az Álamokban a 3.-at! :)

Téma megosztása

én mindkét évadot láttam!! sztem is nagyon jó sorozat!

csak má néha kcsiti idegesítő h valaki midnig közbe lép...

meg azt nemtudom h mit fognak kitalálni a 3. évadba? na de remélem jó lesz! és már csak szeptemberig kell várni!

Téma megosztása

nagyon jó sorozat, de csak felirattal bírom nézni...egyszerűen viccesek a magyar hangok...a fordítás nem is zavar, de néhány hang nevetséges...amúgy ez minden sorozatra érvényes...felirat!

Téma megosztása

csatlakozom balu17 állításához, miszerint elég viccesek, sőt gagyiak a magyar hangok!!! :angry: Felirattal néztem az első és második évadot is! Még 45 nap és kezdődik a harmadik évad első része!!! itt info:

http://www.prisonbreak.hu/

Téma megosztása

Egyetértek balu17-el és Greg82-vel ami a feliratot illeti! egyszerűen röhej h milyen hangok vannak szinkronosan!

Az 1.és a 2.-at is felirattal láttam és sokkal élvezetesebb volt nézni mint a tv-be szinkronnal.

Már nagyon várom szept. 17.-ét!!! B) B) B)

Téma megosztása

Szerintem ez a legjobb sorozat.Első évadot RTL-en néztem aztán ketdtem letölteni a 2. évadot ami sztem jobb volt feliratosan.Kár hogy nem lesz már aug-ban jó lett volna suli előtt megnézni mi lesz Michaellal a börtönbe.

Téma megosztása

joker.jpg3x01 - Orientacion

vetítés dátuma: 2007-09-17

letöltések

részletes leírás

értékelés: 4.05

linkek

Michael szeretne minnél többet megtudni egy James Whistler nevű rabról, aki igen sokat érhet, ám megtalálni nem egyszerű. Mahone igyekszik kevés feltűnést kelteni, eközben egyre inkább úgy néz ki, hogy Bellickre rossz idők jönnek...

Én már nagyon kíváncsi vagyok rá :P

Téma megosztása

Nem sokára 3. évad!!! én már nagyon várom! csak azt nem tudom h még mit tudnak kitalálni?elég érdekes lesz szerintem...

ti is várjátok már a sorozatot? írjátok le szerintetek mi lesz benne....

Téma megosztása

Én is már nagyon várom,remélem hamarosan kezdődik.Azt is remélem,hogy a feltöltők is ugy akarják,hogy megnézzük a fordítokkal együtt.Előre is köszönöm minden közreműködőnek.üdv.mindenkinek

Téma megosztása

Én már láttam a második évadot feliratosan! De sose lesz egy film olyan jó magyar szinkronnal mint az eredeti nyelvenl!!! Ez tuti!! :)Amúgy nagyon király lesz a 3.évad is! Feltöltöttem az előzetest a Moviez topic-ba.

Téma megosztása

Azér kiváncsi leszek h megmarad-e a színvonal.Az első évad nagyonkirály hangulatú volt,a második még ezt is felülmúlta...remélem a feeling megmarad és az új karakterek is jól beleillenek majd a storyba,mint ahogy Mahone ügynök remek negatív karakter volt a 2.évadban

Téma megosztása

Guest

Ma láttam a 2.évad előzetesét, Mahone szinkron hangja nem valami jó szerintem nagyon nem illik hozzá. Még 24 nap és jön a 3. évad :)

Téma megosztása

Nem tudom linkelte-e már valaki, de íme a harmadik évad első részének első 17 perce :)

http://www.dailymotion.com/video/x2teoe_prison-break-season-3-preview-17min_shortfilms

[spoiler!]

Az évad szeptember 17-én (hétfőn) kezdődik az USÁ-ban (Orientación), és így tovább, szeptember 24 (Fire/Water), október 1 (Call Waiting), október 8 (Good Fences), majd november 5-én lesz a harmadik évad ötödik epizódja, az Interference. Eddig ennyi került nyilvánosságra, illetve még annyi, hogy Pad Man (az a kopasz fickó, akit a SONA epizódban orvosként láttunk valami kísérleti telepen és valószínüleg a CÉG embere) a harmadik évad ötödik epizódjában fog először szerepelni, és fontos karakter lesz. Sucre is biztos szereplő lesz, C-Note-ról eddig még nincs hír, hogy visszatérne, és Kellerman valószínüleg pedig meghalt.

Téma megosztása

Itt van azoknak akik nem szeretik a rapidot

http://www.dailymotion.com/video/x2teoe_prison-break-season-3-preview-17min_shortfilms

Edited by agentzs1
direkt link szerkesztve

Téma megosztása