Ugrás a tartalomhoz

Fotó

videokártya nem ugy müködik ahogy kéne

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
3 válasz erre a témára

understand

understand

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 164 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Sárisáp
üdv Gforce 8500 gt videokártyám úgy fél évig működött tökéletesen aztán 1 ik nap nem kapcsolt be a monitor kivettem a videokártyát és az integrált al tökéletesen megy minden namost a lényeg hogy ha bent van akk bekapcsol a monitor és ad képet is amig tölti a windows viszont abban a pillanatban amikor beadná az asztalt kikapcsol megpróbáltam csökkentett módban ott tökéletesen fut észleli a videokártyát is és mintha minden tökéletes lenne, valaki tudja milehet a probléma? esetleg megoldás?
  • 0

huskydog17

huskydog17

Betűszaporító

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 33
  • 1482 Hozzászólás
  • 46 köszönet
  • Lakhely:Palotabozsok
Ez egyértelműen driver probléma. Csökkentett módban szedd le a VGA illesztőprogramját, majd miután újraindítottad a gépet, már normál indítással is mennie kell ,hiszen nicns fenn driver - amennyiben az uninstall sikeres volt -, ezután töltsd le és telepítsd fel a legfrissebb driver-t.
  • 0

understand

understand

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 164 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Sárisáp
rendben de merre találom a vga illesztőprogramját? gondolom az eszközkezelőben kellene de ott nincs külön vga csak maga a videokártyám esetleg azt kéne leszednem? bocs ha hülyeséget irkálok de nem igazán értek ehez a részéhez és nemis nagyon merem csak ugy azt letörölni mert még a végén rosszab lessz :S

edit:. elsem hiszem sikerült biggrin.gif végre mehet ujra a Morrowind tongue.gif
köszönöm szépen a segítséget, örök hálám
  • 0

huskydog17

huskydog17

Betűszaporító

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 33
  • 1482 Hozzászólás
  • 46 köszönet
  • Lakhely:Palotabozsok
Örülök, hogy sikerült megoldani a problémát, ezek szerint magadtól rájöttél, hogyan kell driver-t frissíteni, ennek örülök!

Off: Te az Elder Scrolls 3. részét, én pedig a 4. részét tolom! tongue.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó