Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Elsötétül a kép majd vissazjön.... SOS... PLS....

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
4 válasz erre a témára

matiszpapa

matiszpapa

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 18 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
Nos a következő problémában kérnék segitséget néha akármit csinálok a számítogépemen legyen az film vagy játék st... elmegy a kép egy pillanatra majd visszajön van hogy egymásután 3x 3 percen belül van hogy óránként egyszoval rendszertelenül csinálja.

Vga driver rendbev van a legujjabbat használom de előző driverrekel is csinálta windows mind1 milyen mert elöjön vista xp 7 alatt is egyaránt (jelenleg vista van fenn)!

Ime a konfigom: Monitor Lg w2452v Flatron Gép: Asus P5Q3, Intel Core 2 9550 quad, 2x2 GB Kingston DDR3 1333 Mhz, Gainward 285 GTX 1GB Golden Sample, Samsung 1 TB 32 Mb Cahce, Corsair 650 watt.

Várom az ötleteiteket............. unsure.gif
  • 0

Trionin

Trionin

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 3
  • 2273 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:Otthon
Én monitorra is gyanakodnék. Lehet, hogy érintkezőhibás valahol. Próbáld ki egy másik monitorral, ha van rá lehetőséged smile.gif
  • 0

matiszpapa

matiszpapa

Pelenkás Bajkeverő

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 18 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Köszönöm a válaszod mindeképpen kiprobálom de csak egy crt-m van remélem az is elég lesz a teszteléshez.......
Esetleg maga a kábel nem lehet hibás amivel össze van kötve??
  • 0

StandoFF

StandoFF

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 1239 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Lábatlan, (Komárom-Esztergom megye)
Próbáld meg, hogy a kábeleket húzd ki, és dugd vissza. Egyszer nekem is volt ilyen gondom, és nekem akkor ment el a kép, ha megmozdult egy kicsit is az asztal, és kiderült, hogy a táp kábel ki volt csúszva hátul a monitorból. Amikor elmegy a kép, akkor figyeld meg, hogy a "pötty" világít-e. biggrin.gif
  • 0

mikikeee88

mikikeee88

*The Assassin*

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 88
  • 3651 Hozzászólás
  • 71 köszönet
Sziasztok !

Hasonló jellegű a problémám !

Egyszer csak elkezd villogni a monitoron a kép, kb 1 percig villog, aztán nincs kép, ezt hetente egyszer eljátsza !

Szétszedtem már mindent, kábeleket ellenőriztem, csatlakozókat, videókártyát kivettem, portalanítottam a gép belsejét stb....
Összeraktam működött minden hibátlanul 1 hétig, most ismét előjött a probléma.

A monitor viszonylag új, nem hinném, hogy az lenne hibás, meg az nem javul csak úgy meg "magától"
Ha a videokártya lenne hibás akkor egy szétszedés és összerakás után az sem javulna meg !

Tehát mindenképpen valami bagatel érintkezési -csatlakozási problémára gyanakszom !
Csak fogalmam sincs mi lehet, és hol keressem a hibát !

Segítsetek !

Köszi előre is

Sziasztok

A probléma megoldódott, akinek hasonló gondja volt annak üzenem, hogy a monitor a hibás !
Egy panelcsere a monitorban megoldotta a gondokat !
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó