Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Dragon Ball Z Részek Beszerzése...137-*

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
30 válasz erre a témára

Ákhem

Ákhem

Betűszaporító

• Kitiltott
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 1054 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
Nah már a mod is szólt, mert összemocskoltuk a topicot a moviez-ben, ezért itt dumáljunk róla, hogyan szerezzük be, meg hogy milyen király ez az Ákhem hogy feltölti a részeket tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

SZoller

SZoller

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 117 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország Nyíregyháza
unsure.gif Gokunak volt farka és a fiainak is volt. eddig világos
de
akkor Vegita fiának miért nincs ?blink.gif ? blink.gif ? blink.gif ? blink.gif ? blink.gif ? blink.gif ? blink.gif ? blink.gif
mert ugyebár ö is csillag harcos lenne
  • 0

Ákhem

Ákhem

Betűszaporító

• Kitiltott
  • 0
  • 1054 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Azért, mert goku meg vegita 100% ékosan csillagharcos, viszont bulma (vegita fiának annya) EMBER!!
Így csak félig csillagharcos... Ezért nem rendelkezik ezzel a képességgel...
  • 0

GabrielK

GabrielK

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 352 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Tapolca
De Son Goha anyja is ember! Ez egy rajzfilmes baki! És hogyan lesz a végén Son Gokunak megint farka? Ezt valaki tudja?
  • 0

Anry

Anry

Betűszaporító

• Kitiltott
  • 2
  • 1082 Hozzászólás
  • 0 köszönet
-Songohannak azért volt farka mert amikor ChiChi meg Goku összefekdüt, Gokunak is volt farka.
-Vegitának a Z sorozat elején Yayi levágta.
-Trunksnak azért nincs farka mert Vegitának sem volt amikor összefeküdt Bulmával.
-A farok kinövésének semmi köze ahhoz hogy ember, félember vagy csillagharcos e az illető. Akár Trunksnak is lehetne farka, meg még Gotennek és Pannak (Gohan lánya) is. Egy csillagharcos vérében ott van az a gén ami azt hordozza h a farok bármikor kinőjjön. Csak hát a Zé harcosok nem olyan hű de gonoszok h alkalmazták is volna. Például a GT közepetáján Goku farka ott van. A Kaio-Shin világában Toxi (egy macska), az öreg Kaio, Kibito-Shin és a macska fiú húzzák ki Gokuból. pont azért hogy át tudjon változni 4.formába.
-Csak a csillagharcosi tudás, vagyis hogy az illető haja szőke, szeme kék lesz. Ez blokkolódik. Nem pedig a farokkinövés. Nézzünk egy példát: így van Goku családfája
Badack - Goku - Gohan - Pan
- Raditz - Goten
mivel Pan már a 4. nemzedék, ezért ő nem tud átváltozni. igaz hogy van benne csillagharcosi vér Gohan által, de nem tud változni. Gohan és Goten félvérek, de viszont Panban több az emberi vér, mint csillagharcosi. ezért blokkolódik a csillagharcosi képessége.
  • 0

SZoller

SZoller

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 117 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Magyarország Nyíregyháza
akkor értem:) köszi hogy elmagyaráztad
  • 0

djsensore

djsensore

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 13 Hozzászólás
  • 0 köszönet
srácok oltások vagytok:) magyarázzátok itt egymásnak a mesedélutánt smile.gif farka meg ember...
van egy jo ötletem nézzétek meg a boltokban az ezekröl készült videokazettákat, mert a Z sajnos végig fel van véve és le van szinkronizálva de mindenkinek csak az rtles részekig:)
ha az ugy jo nektek akkor a videokazettákat megprobálom kiirogatni divxbe, de eltarthat egy darabig mert nekem is vannak lukak és amugy sem akarok ezzel foglalkozni éjjel nappal... de szerintem keressétek fel a boltokat wink.gif
  • 0

fotijani

fotijani

Citromdí­jas

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 203 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én inkább megvárnám a te munkálataidat, a boltokban már nem nagyon lehet kapni ilyen DBZ kazikat.
  • 0

blox

blox

Betűszaporító

• Törzstag
  • 3
  • 1406 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:Hungary
137-es rész után még vannak dubos részek 20-30 db, közepe és a vége fele össze-vissza
  • 0

agr

agr

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 61 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szigetvár
Syasztok!
Hallottam hogy valakinek van ismeretsége az rtlklubb nál!
ha ez igaz kérdeznék tőle valamit!
1-Lehetséges-e hogy valamikor levetítik őket mivel le van szinkronizálva miért haggyák elveszni?
2-ha nem akkor lehet-e tudni valamit arrol hogy melyik adó venné meg?
3-Ha egyik sem akkor pénzért az RTL-club fel rakná e a netre hogy letölthessók vagy ott megnézni pénz ellenében??????
Kérem az illetőt reagáljon rá!
Üdv
: agr

Egy felhasználó írta a Dragon Ball topicba, h neki megvan az egész 291-ig szinkronosan. Most kezdi el feltölteni, de csak smsweb-re. Megkértem, h ingyenes tárhelyre rakja, de még nem válaszolt. Ha esetleg nem tudna feltölteni, akkor vki aki tud segítene neki? 1ébként mi a véleményetek erről?

Én fizetek is érte ha kell sokat is tudsz adni e-mail címet vagy felhasználó nevet?
  • 0

KKevin

KKevin

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 35 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Győr
Magyarul ne nagyon várjatok olyan hű de jó minőséget. Mert eredetileg ezek rossz minőségűek, szóval nem hinném hogy majd megtaláljátok dvd-ripbe.
Angol vagy japán szinkronos van dvd-rip minőségbe. Még oldalt is tudok mondani jozzá ha kell. Ingyen lehet róla tölteni de a sávszél olyan ~150 KB/s

Magyar részeket már soha nem fognak adni a tvben, mert betíltották az országban ezt a sorozatot. Meg amúgy is a magyar szinkron ultra gagyi. A nevek egy részét angolul ejtik, a többit meg magyarosan. Közbe pedig egyik se, mert a japán hangzást kéne visszaadni.

Pl.: Trunks: ejtsd 'Tránks' nem pedig 'Trenk' és 'Tránk'

Az eredeti effektek, kiáltások, hangsúlyozások sokkal jobbak bármelyik nyelven mint magyarul. Japán a legjobb, mert az az eredeti, de ha valaki nem bírja elviselni, akkor még mindig ott az angol.
Nagyon rossz a szinkron szereposztás is. Sokkal mélyebb hangok kellenének, meg Gohan hangja kész röhej. Még ha 5 éves is a fiú, akkor se adnám egy nőnek a szinkron hangját (nevezetesen Pogány Judit).

Erről ennyit, azért csak töltsétek fel továbbra is a részeket. Biztos sok az érdeklődő.
Én már láttam az egész sorozatot, meg az összes Movie-t is. Esetleg linkekkel tudnék segíteni a feltöltőnek. smile.gif

• 0

Alhun

Alhun

Zsebibaba

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 47 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Kerepes

mivel Pan már a 4. nemzedék, ezért ő nem tud átváltozni. igaz hogy van benne csillagharcosi vér Gohan által, de nem tud változni. Gohan és Goten félvérek, de viszont Panban több az emberi vér, mint csillagharcosi. ezért blokkolódik a csillagharcosi képessége.

Ez a feltételezés nem teljesen igaz. Ugyanis felvetődik egy kérdés: ha Pan azért nem tud átváltozni, mert 1/4-ed rész csillagharcos, akkor az unokája, Son Goku Jr., a maga 1/16-od rész csillagharcos vérével hogy tud átváltozni?
Szerintem csak egyszerűen nem akarták még ezt is behozni a készítők, mert akkor akár lehetett volna valaki, aki erősebb lesz Kakarotto-nál, pedig pont az ellenkezőjét próbálják bebizonyítani a GT-ben.

Magyar részeket már soha nem fognak adni a tvben, mert betíltották az országban ezt a sorozatot.

Nincs betiltva Magyarországon a Dragon Ball, csak korlátozva van. A korlát nem más, mint hogy csak főműsoridő után, megfelelő korhatárjelzéssel lehet leadni. Ezt magyarra fordítva: 23:00 után lehet csak adásba rakni, és minimum egy 12-es, de sok esetben 16-os korhatárjelzéssel.
  • 0

pretty

pretty

Törzsvendég

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 477 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Császtok. Ennyi hónap után leírom hogy az összes DragonballZ rész le van szinkronizálva. 243-247. 263-267, 278-282 (15 rész)-ezeka részek kikerültek a szinkronstúdióbol. Gondolom valaki ott dolgozó ki tudta csempészni. 3 hónapja jelentkezett egy ember hogy neki megvannak a szinkronok és rakott is fel bizonyítékokat. (Gondolom azt mindenki tudja hogy csak 137-dik részig vannak meg a szinkronos részek.)
Néhány bizonyíték:

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

138-dik rész:

És hétfő kiderült hogy ez az ember egy másik ember megbízásából kapta meg a szinkronokat. Azóta neki vissza kelett adni mindent. Sikerült tárgyalni ezzel az illetővel aki belegyezett hogy eladja nekünk a szinkronokat persze pénzért cserébe. Erre a témára nyílt meg ez az oldal:

Ákhem ha még itt vagy. Neked tényleg vannak ismerőseid az RTL-nél,méghozzá vezető szerepben? Nem képesek utána járni a szinkronok ügyben. Mert az RTL-nek is megvannak a nemzetközi hanganyag még valahol a raktárban.
  • 0

bonbence

bonbence

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 13 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én is nagy Anime fan vagyok a kedvenceim a Dragon Ball Z, Naruto, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic , Pokoli lány stb. de találtam egy petíciot tegnap aminek az a lénygege hogy leadják az ANIMAX-on a DBZ-t itt lehet aláírni

• 0

Andro666

Andro666

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Japán, Tokió
  • Érdeklődés:Minden ami Ázsiából jön.

-Songohannak azért volt farka mert amikor ChiChi meg Goku összefekdüt, Gokunak is volt farka.
-Vegitának a Z sorozat elején Yayi levágta.
-Trunksnak azért nincs farka mert Vegitának sem volt amikor összefeküdt Bulmával.
-A farok kinövésének semmi köze ahhoz hogy ember, félember vagy csillagharcos e az illető. Akár Trunksnak is lehetne farka, meg még Gotennek és Pannak (Gohan lánya) is. Egy csillagharcos vérében ott van az a gén ami azt hordozza h a farok bármikor kinőjjön. Csak hát a Zé harcosok nem olyan hű de gonoszok h alkalmazták is volna. Például a GT közepetáján Goku farka ott van. A Kaio-Shin világában Toxi (egy macska), az öreg Kaio, Kibito-Shin és a macska fiú húzzák ki Gokuból. pont azért hogy át tudjon változni 4.formába.
-Csak a csillagharcosi tudás, vagyis hogy az illető haja szőke, szeme kék lesz. Ez blokkolódik. Nem pedig a farokkinövés. Nézzünk egy példát: így van Goku családfája
Badack - Goku - Gohan - Pan
- Raditz - Goten

Ez hülyeség! A sima sorozat végén Gokunak nem volt farka, Gohannak meg volt mikor kicsi volt, de levágták. Trunksnak is szerintem volt, de kicsiként megszabadultak tőle. Mármint levágták a farkát. A majomfarokról beszélek. Ennyi.

Én is nagy Anime fan vagyok a kedvenceim a Dragon Ball Z, Naruto, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic , Pokoli lány stb. de találtam egy petíciot tegnap aminek az a lénygege hogy leadják az ANIMAX-on a DBZ-t itt lehet aláírni

De a szinkront újra meg kéne venni. És egy új szinkronnal szerintem már borzalom lenne.
  • 0

Pogany No1

Pogany No1

Anya megengedte

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 906 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:uborka city
Nem értem miért van úgy mindeki oda a magyar szinkronért, mikor nevetséges. Letöltöttem, első 12 részt, csak japán hanggal volt, onnantól volt szinkron. Mikor meghallotam a kamehameha magyar nevét átváltottam japán hangra. Néha hasonlítgatom a feliratot és a szinkront. Hát ennyi hülyeséget összehordani...plusz még sokszor ott is van szinkron ahol egy szót nem szól senki.
  • 0

Andro666

Andro666

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
Mert ennek az animének a magyar szinkronja zseniális lett. A Kamehameha magyrul is Kamehameha. Csak úgy mondom. Amúgy láttam magyarul, japánul, németül, franciául és angolul is. Ez utóbbi két szinkron extra gagyi. A magyar, japán, és német hangok ellenben zseniálisak. Bár az animeszinkron itt még gyerekcipőben járt, de a magyar hangokat jól válogatták ki. Bozsó Péter mint Vegita, Lippai Laci mint Goku és Pogány Judit mint Gohan (kicsi) szerintem eszméletlenül jók. Igaz, a japánt nem múlják felül, de szerintem amit ma animeszinkront csinálnak, azokat simán lemossa a hazai pályáról. Persze, mindenkinek van véleménye. NEm mondom, hogy a te véleményed hibás, mert te így látod, mi meg másként. Ezen nem kell összeveszni, de azért ne ócsárold a szinkront. Legalább ezt nem toltuk el, mint anno a Sailor Moont, vagy most az FMA, Naruto, Bleach, stb. magyar szinkronját, ahol a hangválasztás is katasztrófális lett.
  • 0

Pogany No1

Pogany No1

Anya megengedte

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 906 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:uborka city
Hát igazad van a szinkronok terén. A kamehámével kapcsolatba tévedtem, mert a sima DB-be van más neve (életerősugár). Meg nem ócsárlásnak szántam, mert akkor nem így nézett volna ki a hszem, ha az lenne smile.gif
  • 0

Andro666

Andro666

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
Na látod. Amúgy azért lett néhol kissé gagyi a fordítás, mert eleve francia szinkronból történt és mivel az sem volt tökéletes, hát ez lett belőle. De a többi fordítást mérföldekkel felülmúlja és ez az egyik olyan anime szinkron, amit minőséginek tudok nevezni.
  • 0

Andro666

Andro666

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 140 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
Pretty: Mindenki tudja, hogy le van végig szinkronizálva. Én is láttam végig magyarul, mert egy ismim ismerőse az RTL Klubnál melózott és megkaptam kölcsön magyarul a részeket kiírva DVD-n. Csak nem adhatják le, + eltelt 10 és újra kéne szinkronizálni magyarul, ha le akarják adni!
  • 0

laci65536

laci65536

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 132 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Amúgy hogy került ki a netre szinkronosan?
  • 0

laci65536

laci65536

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 132 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Senkinek sincs infója róla?
  • 0

FarkasSS

FarkasSS

Pelenkás

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 6 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Összegyűjtöttek 3 milliót és megvették egy embertől aki az rtl-től ellopta a hangot!
  • 0

BlackLunar

BlackLunar

Ninja

• Veterán
  • 14
  • 1584 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Op.rendszer:Windows 10
  • Lakhely:Tóalmás
Nem ellopta, ez hülyeség! Anno azaz ember is ott dolgozott és neki alaphogy megvoltak a hangok! Kifizették és elhozták a részeket ennyi! Dehogy utána hova lettek az már más kérdés biggrin.gif.
  • 0

sbxslade

sbxslade

A fórum (k)réme

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 2892 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Pécs
Többek között

is fellelhető az anyag smile.gif

• 0

Sick Of It All

Sick Of It All

Bambooocha

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 2
  • 532 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:.:Suzuran:.
üdv emberek..
én olyan oldalról szedtem le a fontos DBZ részeket, ahol végig szinkronosak a részek,
kivétel a 230-31. rész, de ahhoz is lehet találni feliratot.
a minőségről annyit, hogy kifogásolhatatlan a minőségük..

• 0

Bianka2004

Bianka2004

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 1
  • 2 Hozzászólás
  • 0 köszönet
sziasztok!

-oldalon fenn van az összes z rész szinkronizálva. Kivéne a 227-231,de ha nektek +lessz szoljatok ám.!!!!!!!
  • 0

Punk90antiwarn

Punk90antiwarn

Bambooocha

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 529 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Bianka2004 ezer hála, hogy meg osztottad ezt a linket már nagyon várom a hosszú délutánokat ezzel a világgal biggrin.gif

Azt valaki elmondaná nekem, hogy a Jr. Goku akinek Pan a nagy anyja annak kik a szülei?
Angol leírásban annyit írnak, hogy ismeretlen de ez számomra nem hihető :S
  • 0

Ke.ri

Ke.ri

Citromdí­jas

• Kitiltott
  • PipaPipaPipa
  • 7
  • 296 Hozzászólás
  • 9 köszönet
a történetben úgy van, hogy 100 évvel a történtek után csap össze a Budokai-on Goku jr. és Vegita jr. Szóval Pan már több mint 100 éves, és a szülei Goku jr.-nak ismeretlenek.
nekem csak az a fura, hogy elvileg Pan azért nem tudott átváltozni, mert 3. nemzedék. és ezt ugye meg is magyarázták a GT elején vagy talán a Z végén. és érdekes mód Goku jr. secc-pecc alatt átváltozik, aki az 5. nemzedékbe tartozik...
  • 0

Punk90antiwarn

Punk90antiwarn

Bambooocha

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 529 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Akkor pont azt váltja ki a nemzedék kérdést, hogy a szülei ismeretlenek. Bár elég idegesítő, hogy nem tudni ki a szülő =/
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó