Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Barátok Közt

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
105 válasz erre a témára

VKitty90

VKitty90

Anya megengedte

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 891 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Miami
Na ja, mindig kitalálnak valami újat, sohanem lesz vége, Ez az új Noémi tényleg nincs eltalálva.Nagy az orra
  • 0

Grimmjow01

Grimmjow01

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 652 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Hueco Mundo
Az első résztől kezdve nézem, de már kezdem unni, igazából semmi újat nem mutat! Viszont Kinga & Zsófi 4Ever! tongue.gif !! Magdu anyus utálom, már túl van játszva a szerepe! dry.gif
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:egom/vp
legyen már vége! hihetetlen, hogy még mindig képesek adni!! Bár mondjuk a Szabó család is sokáig ment...
  • 0

bikas

bikas

Azonosítatlan Gépíró

• Elit
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 20
  • 2321 Hozzászólás
  • 2 köszönet
  • Lakhely:Simagöröngyös (elfekvő)
Visszahozzák Magdi anyust a Barátok köztbe

Rékasi Károly karaktere (Zsolt) után egy másik, jó ideje nem látott és kedvelt figura, Magdi anyus, is visszatér a Barátok köztbe. Azonban a Fodor Zsóka által játszott kultikus nénike csak pár részben fog szerepelni.

Ahogy az várható volt, a szappanoperák közönségkedvenc karakterei mindig visszatérnek több vagy kevesebb időre sorozatukba. A Barátok közt készítői, a Bors információi szerint, ezúttal a Fodor Zsóka által hosszú éveken át alakított Kertész Magdolna karakterét írják vissza a sorozat - egy kis időre.

Mivel azonban a karakter, köszönhetően a színésznő követeléseinek, nemrég elhalálozott, valószínűleg mindössze szellem formájában fog megjelenni a nyári szünet előttre tervezett pár epizódban. Azt, hogy kinek fog megjelenni a kisnyugdíjas kísértete, egyelőre még nem lehet tudni, a produkció érthető módon nem akarja ellőni a történet várható csavarjait.

SG
  • 0

WiŁs0n

WiŁs0n

Feltörekvő

• Törzstag
  • PipaPipa
  • 0
  • 56 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Zuniverzum
Fogadjunk hogy Vili bának xD . Kemény volt azért a Linda anyja óvszert ajándékozott a Petinek xD ''Ha nem csak járni akarsz a lányommal használ EZT.'' Wáá besírtam xD Jó hogy azt el nem mondta hogy kell használni. Kár hogy azt nem mutatták mikor a Géza betette Zsófinak. biggrin.gif

annyi igényes külföldi sorozat van, ez meg a 54654165*546^2 rész után is ugyanolyan unalmas :|

Aha majd pont a Szíeszájt (mellesleg ebből is van már párezer féle sorozat, és akkor még a BK másol mi? Legaláb az magát másolja.) fogom nézni ahol ráadásul még a részek között sincs összefüggés, csak ugyanazok a szereplők. Olyan bénaság. Meg nézzem a mentalistát? A főszereplő pasi olyan mértékben unszimpi hogy legszívesebben egy kanál vízben folytanám meg. Vagy mi van még? Ja hát a kedvencem meg a hazudj ha tudsz. Ott is komolyan mondom a főszereplőnek olyan feje van mint egy ananász. Meg unalmas is. Ha annyira tudja hogy hazudni fognak előre miért kérdezi őket ki? Pfff Mondjuk egyetlen igényes külföldi sorozatot ismerek az meg a Doktor House. Az legalább érdekes, van összefüggés a részek között, és mindig mutat vmi újat.
  • 0

K!ller98

K!ller98

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 1
  • 127 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Tegnap jó volt az EPIC FAIL biggrin.gif Palik ordibál biggrin.gif
Tegnap volt a trianon évforduló, csonka magyarország, csonka barátok közt
  • 0

bikas

bikas

Azonosítatlan Gépíró

• Elit
  • 20
  • 2321 Hozzászólás
  • 2 köszönet
Jaja EPIC FAIL, a tegnapiról a hírek résznél bővebben olvashattok. wink.gif

11 év után távozik a Barátok közt sztárja!

Már évek óta fontolgatták a lépést.

Távozik Magyarország legnépszerűbb sorozatából, a Barátok köztből Kinizsi Ottó, adta hírül a Blikk.hu.

A nézők tizenegy éven keresztül követhették végig Balassa Imre életének sorsát, aki a Vajdaságból, alkoholista apja elől menekült a Mátyás Király térre.

A színészt nem érte váratlanul a döntés, hiszen a sorozat készítői már három éve fontolgatják, hogy milyen módon eresszék útjára, a mindig pozitív erkölcsű karaktert.

- Az írók mindig kitaláltak egy újabb feladatot Imre számára, most viszont eljött az az idő, amikor izgalmasan tud távozni a sorozatból - mondta a Blikknek Ottó, aki annak ellenére, hogy tisztában volt sorsával, hiányolni fogja a forgatásokat. Az elmúlt tizenegy évnek ugyanis rengeteg élményt köszönhet, többek között itt ismerte meg szerelmét, Deutsch Anitát, akivel két közös kislányuk is született.

Forrás: hetivalasz

Szerkesztve bikas által: 2010 June 10 - 17:06

• 0

Szergej77

Szergej77

Mániákus-reportoló

• ViP
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 73
  • 6642 Hozzászólás
  • 30 köszönet
  • Lakhely:Mezökövesd
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én még nem halottam hogy távozna, ha ez igy volna akkor az RTL már rég mondogatná, főleg a Fókusz. Meg a Blikk és egyéb újságok 90% kamu.
  • 0

t17t

t17t

¤¤¤ Film/Sorozat Guru ¤¤¤

• Admin
  • 20017
  • 8816 Hozzászólás
  • 89 köszönet
  • Lakhely:Magyarország
  • Érdeklődés:Filmek, sorozatok minden mennyiségben - de minőségben!
Múlt héten volt az (t hiszem az) Aktívban! wink.gif

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

• 0

ABTeam2008

ABTeam2008

A fórum (k)réme

• Veterán
  • 0
  • 2597 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Az Aktívban?! Átcuccol a tv2-höz vagy mi? biggrin.gif
  • 0

t17t

t17t

¤¤¤ Film/Sorozat Guru ¤¤¤

• Admin
  • 20017
  • 8816 Hozzászólás
  • 89 köszönet
  • Lakhely:Magyarország
  • Érdeklődés:Filmek, sorozatok minden mennyiségben - de minőségben!
OK! Lehet, h a izé...no...micsoda is...a Fókusz volt... tongue.gif
  • 0

II-Adi

II-Adi

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 379 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:BUDAPEST
Nézi valaki rajtam kívül? biggrin.gif
Szerintetek lepuffantják Gézát? smile.gif
Meg mi lesz azzal a kretén Mikivel? biggrin.gif Ritka nagy barom szerintem... laugh.gif
Lehet Imi hal meg, mert Géza elé veti magát... biggrin.gif
  • 0

Will

Will

Jómunkásember

• Veterán
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 146 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Ausztria
Szerintem Linda kivette a fegyverből a golyókat, így nagyot fog koppani Zsolt.
  • 0

II-Adi

II-Adi

Haladó

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 379 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:BUDAPEST
Áh, buta az a csaj, nincs annyi sütnivalója biggrin.gif
  • 0

bikas

bikas

Azonosítatlan Gépíró

• Elit
  • 20
  • 2321 Hozzászólás
  • 2 köszönet
Újabb kedvenceket írtak ki a Barátok köztből

Nagy a felháborodás a sorozat nézői körében, két újabb régi kedvencüktől vált meg a csatorna.

Újabb két sztár távozott a Barátok köztből. Ugyan még Vandát és Ferenczi Orsolyát is láthatjuk a sorozatban, de Kardos Eszter már tavaly november óta nem forgat, mint ahogy Lóránt Krisztina is jó időre felhagy az itthoni munkáival, fogja a hátizsákját, és túravezetéssel foglalkozik majd.

- Az én kérésem volt, hogy egy időre szüneteltessék a karakteremet - meséli Eszter. - Azért döntöttem így, mert idén májusban fogok érettségizni. Márpedig az egyetem miatt nekem nagyon fontos, hogy jól sikerüljön az érettségi. A producerünk, Kalmár Tamás nagyon pozitívan állt hozzá, elfogadta, hogy ez az időszak az egész életemet befolyásolhatja, ezért kénytelen vagyok most csak a tanulásra koncentrálni. De amint lehet, szeretnék visszatérni a sorozatba.

Eszterrel ellentétben Lóránt Krisztinának nem volt választása, a készítők döntése volt, hogy szüneteltetik a karakterét, vagyis nem önszántából búcsúzott. Ráadásul a színésznőt telefonon se lehet elérni, hogy megkérdezzük, mennyire viselte meg a döntés, hiszen hét évig alakította a sorozatban a csinos doktornő szerepét.

Forrás: Kiskegyed
  • 0

riaflorida

riaflorida

Totyogó

• Felhasználó
  • Pipa
  • 0
  • 2 Hozzászólás
  • köszönet
segetenetek hogy tudom letolteni a reszeket?
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó