Jump to content
Sign in to follow this  
Gabesz99

Barátok Közt

Recommended Posts

elég jó, én szeretem, nézem azóta amióta megy... de már kezd unalmas lenni... mindenki összejön mindenkivel sb.. kicsit vontatott

Téma megosztása

;) régebben néztem, de mostmár egy ritkábban, mert nincs rá időm :P , de azért van benne két jó csaj B)

Téma megosztása

Az is valami :)

Ne idézd a közvetlenül előtted szólót!

Edited by szaszanagy

Téma megosztása

Szerintem nem ér semmit ez az egész sorozat! dögunalamas,és a semmiről szol az egész fél órán át! Lassan 10 év alatt kicsit elcsépelték már! ja,és sztem tök eröltetett! :)

Téma megosztása

Őszintén megmondva rühellem mivel azt a nézőközönséget veszi célba aki nem akciójeleneteket akar hanem a mindennapi életből akar magára találni a szürke hétköznapokban

Téma megosztása

Állandóan nézem, de most nyáron hanyagoltam. Már nem is tudom mikor kezdődótt ,talán már 8 éve megy ezért már kezdem unni.

Téma megosztása

ha otthon vagyok akkor mindíg megnézem, mondjuk az a baj, hogy pont kocsmaidőszakba ütközik! :) Ezért mostanság elég sok részt kihagytam.

Téma megosztása

Őszintén megmondva rühellem mivel azt a nézőközönséget veszi célba aki nem akciójeleneteket akar hanem a mindennapi életből akar magára találni a szürke hétköznapokban

Szerintem s**r!De visszatérve,nálatok a házban mindenki mindenkivel kefél, és legalább naponta egy ember kap egy halálos fenyegetést?!Szerintem semmi köze a mindennapokhoz!Egy baromság, és tényleg el van csépelve az egész! Már csak a melegek hiányoznak belőle aztán olyan lesz mint a Merloce Place <_<

Ja!Ha a Mgdi nénje lenne a szomszédom, akkor vagy tömeg,vagy önngyilkos lettem volna már!

Edited by majlimate

Téma megosztása

sziasztok! nekem a kedvenc sorozatom, emiatt nézem minden nap vagy ha nem érek rá, felveszem videóra, és utólag vetítek magamnak! szipi :lol::rolleyes:

Téma megosztása