Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Heroeski Szereti A Hősök Címü Sorozatot Annak Itt A Helye!!!!

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
180 válasz erre a témára

g-man12

g-man12

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 206 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Aki Szereti A Hősök Címü Sorozatot Annak Itt A Helye!!!!!

• 0

Neogan

Neogan

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 143 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:Férfi
  • Lakhely:Zalaszentgrót
Jelen! tongue.gif
Amíg ment a Season 1 addig nagyrészt eredeti nyelven néztem, S2-t már a TV2-n magyar szinkronnal. (Ami szvsz borzalmas)
  • 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én pont fordítva smile.gif Az első évadot tv-ben kezdtem el nézni, de legtöbb részt innen szedtem le magyarul. A második évadot pedig feliratosan néztem. Kedvenc sorozatom a Szökés mellett. Nincs valami hír a 3. évadról?
  • 0

Neogan

Neogan

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 143 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Nekem egy haverom adta kölcsön az első évad majdnem összes részét, csak 2-3 részt szedtem le, aztán már nem volt kedven elkezdeni a 2-t, de most megint rákattantam smile.gif 3.évad: passz szerintem biztos folytatják.
  • 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Tuti lesz folytatás mert félben hagyták a történetet sad.gif Csak az a kérdés mikor lesz újra? biggrin.gif
  • 0

larive

larive

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 626 Hozzászólás
  • 0 köszönet
nem biztos, de a sorozatok résznél azt olvastam, hogy külföldön szeptembertől lesz a 3. évad
  • 0

Bálibee

Bálibee

Bambooocha

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 29
  • 567 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:London
Író sztárjk miatt kelett ilyen rövidre fogni a második évadot. Szeptemberben jön a következő fejezet.
  • 0

offa55

offa55

Azonosítatlan Gépíró

• Veterán
  • 1
  • 2454 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Az király, már várom. Biztos izgalmas lesz. 2 évaddal az volt a baj, hogy 22 rész történését sűrítették bele 11 részbe. De talán ezért lett olyan jó kis pörgős biggrin.gif

Most olvasom, hogy Szeptember 22.-én indul a 3. évad ami várhatóan 25, vagy 23 részes lesz biggrin.gif
Na ezek szerint nem maradunk Hősök nélkül biggrin.gif
  • 0

g-man12

g-man12

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 206 Hozzászólás
  • 0 köszönet
WoW!!!!!Az nagyon jó!!!!az a helyzet h én 1 hónapja kezdtem tölteni az első évadot mert a tvben lemaradtam róla!!!!!(még akkor hülyeségnek tartottam!!!!!amióta nézem ez a kedvenc sorozatom!!!!!
  • 0

g-man12

g-man12

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 206 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Nektek ki a kedvenc szereplőtök a filmből?????? Nekem Peter Petrelli!!!!!!!De Hiro is odabax!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

larive

larive

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 626 Hozzászólás
  • 0 köszönet
természetesen Niki Sanders wub.gif
  • 0

haver007

haver007

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 652 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szeged
  • Érdeklődés:Mozi... MovieZ
Egyszer ,,csak úgy" belenéztem a 1x24 részbe és mondom Úr ISTeN Mekkora baromság, hogy előjön az ember a semmiből, meg fénylik a keze! Rá 2 hétre nagyon unatkoztam mondom elkezdem az elsőt!!! rolleyes.gif

1 nap alatt 12 részt megnéztem...smile.gif ÉS komolyan mondom nagyon tetszett a TÉMA!!! A Kedvenc sorozatom a szökés után! Feliratosan várom majd a 3. Hősök évadot ... Amerikába szeptember 22.....
  • 0

Neogan

Neogan

Jómunkásember

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 143 Hozzászólás
  • 0 köszönet

természetesen Niki Sanders wub.gif

Na és Claire? wub.gif
Bár Niki sem rossz... de Jessica jobban nyomja biggrin.gif
  • 0

haver007

haver007

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 652 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Szeged
  • Érdeklődés:Mozi... MovieZ
CLAIRE a Legjobb csaj az egész sorozatba!!! smile.gif
  • 0

g-man12

g-man12

Citromdí­jas

• Törzstag
  • PipaPipaPipa
  • 0
  • 206 Hozzászólás
  • 0 köszönet
jaja Jól beszélsz haver!!!!Claire nél nincs jobb!!!!!

Nekem nem számít a bók, a vicc, vagy csak 1 puszi, mert kitartóbb vagyok mint a duracell nyuszi

• 0

Angel Of Death

Angel Of Death

Betűszaporító

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 1279 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Én ilyen sorozatoknál általában a gonosz figurákat bírom, úgyhogy Sylar. (remélem így írják)
  • 0

hhPr3no

hhPr3no

Kockafejű

• Törzstag
  • 1
  • 2202 Hozzászólás
  • 0 köszönet
én 1-nek csak a végét láttam, de megtettszett és úgygondoltam 2-t megnézem...jó sorozat
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:egom/vp
jaja, már alig várom... remélem lesznek rendes tagok, akik ugyanúgy feltöltik majd, mint a 2. évadot
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
áj em egy Hősöf fan, jelentkezem. Nagyon birom ezt a sorozatot, soha nem legyen vége, mint a Barátok köztnek... bár az igaz, hogy nyomathanák gyorsabban is, ostoba író sztrájk... ti hallottattok már ilyet, hogy az ÍROK, akiknek nincs semmi dolguk, csak ülni a seggükön, és írni a sztorit? Igaz, hogy határidőre, de akkor is.
Na mindegy, hülye bölcsészek...
Szóval várjuk izgatottan a szpetembert, és reménykedünk, hogy valaki föltölti, és valaki feliratot is csinál hozzá.
vagy addig meg lehet tanulni angolul, mert annyira nem beszélnek benne rossz kiejtéssel, olyan "angolosan". Ha valaki odafigyel, akkor érthető. én miután a második évadot végignéztem kétszer felirattal, harmadszorra már értettem nélküle is.
  • 0

davcsi

davcsi

Bambooocha

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 571 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Hawaii környéke
Jelenetkezem, én is nagy hösök fan vagyok..
Claire baby meg egy istenőőő áhh, hihetetlen jó ö a legjobb a hösökbe a csajok közül
"Szájler" meg jó szereplő, illik neki ez a szerep.. de szerintem az 1. évadba sokkal jobb volt szájler szerepe cool.gif

hunzepp: én idáig minden részt úgy néztem, hogy hétfön megy amcsiba és kedden reggel már fent van a neten, este meg már a magyar felirat is.. nem csak a Hősök-nél volt író sztrájk, hanem az egész usába.
Amugy meg az elsö rész dupla lesz(?), de az biztos, hogy 2 órás lesz cool.gif
  • 0

hajnika9

hajnika9

Király-lány

• ViP
  • 4
  • 1238 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Elmegyógyintézet, "c" zártosztály
egy kis infó, és 1 kis "alig látható" 15 perces ízelítő a 3. évadból...

Kérlek Jelentkezz be vagy Regisztrálj hogy lásd a rejtett tartalmat.

még 1 kis morzsa:

"TCA: Heroes - Elkezdődött a Comic Con
2008. 07. 24. 17:59 - Írta: winnie

24 hozzászólás | kategória: hírek

Lehet örülni, vége a TCA-nek, ez az utolsó infós bejegyzés, de ugye mától indul a Comic Con és ezernyi újabb infó leselkedhet ránk, többek között le fogják vetíteni a közönségnek a Heroes - 3×01-et, amit ezután ezerfele fognak elspoilerezni a népek, így aki kerüli a spoilert, az óvatosan közlekedjen.

Ma többek között Kings, Knight Rider, Dexter, Middleman, True Blood és Wizard’s First Rule panelek vannak, tessék csekkolgatni a netet. De akkor egy kis Heroes.

A megjelenő második évados DVD-re felkerül a részben leforgatott 2×12 és 2×13. Ezekkel a részekkel indult volna eredetileg a 3. fejezet, az Outbreak (Járvány) című, ugyanis az eredeti befejezés szerint egy fiola halálos vírus került volna a 2×11 végén a levegőbe és ezzel kellett volna dacolni a hősöknek. Így viszont a sztori kimaradt és az NBC kérésére a 2×11 végére egy cliffhanger került, hogy a nézők bizonytalanságba kerüljenek. (így valószínűleg ez a tavalyi előzetes nagyrészt fel nem használt jeleneteket tartalmaz.)
Ben Silverman, NBC-főnök szerint a Heroes erősebb lesz, mint valaha, 10 hónapos szünet ide vagy oda. “Tim Kring ezúttal beletrafált.” (”nailed it”) jegyezte meg. “Láttam a két órás premier első vágott verzióját… és eszméletlen.”, folytatta.
A 3. évadban Sylar-nél sokkal “rosszabb” karakterek is feltűnnek - hogy ezek már ismertek vagy újak lesznek, majd kiderül.
Jelenleg a 8. részt forgatják, így a premierre nagyjából készen lesznek a teljes fejezettel.
A 2. évad hiányossága, Hayden Panettiere szerint az volt, hogy alig találkoztak benne a hősök. Ezúttal ez nem így lesz, sokkal több közös jelenetre lehet számítani.
A többi infómorzsa a tovább mögött - nem akkora spoilerek, inkább homályos utalások, mivel interjúkban beszéltek a színészek (Hayden P. és Masi O.), de azért eldugom. Többek közt a 3. évad első jelenete is kiderül.

Az S3-ban kapunk Jövő-Claire-t és egy teljesen más Jövő-Hiro-t, hiszen az eddigi Jövő-Hiro már nem létezik, lévén a katasztrófát megakadályozták és minden megváltozott.
Claire-nek más oldalát is megismerhetjük, egy idősebb, vadállat (badass) Claire-t, aki a “nagyon más” jövőben él. Hayden P. örül annak, hogy az évadban egyszerre játszhat két karaktert, hiszen ide-oda ugrálnak majd a jövő és a jelen között.
A 3. évad Hayden P. elmondása szerint azzal fog kezdődni, hogy Jövő-Claire épp le akarja lőni egyik hőstársát és Claire szinte mindvégig a központban fog maradni.
Az 1. évadban Peter önmagával küzdött, a 2.-ban elvesztette magát, míg a 3. évadban nem lesz önmaga.
A végére pedig egy nagyobb spoiler fehérrel: egy, a forgatáson interjút készítő blogger látta Ali Larter-t elvágott torokkal és Peter-t golyóval a fejébe és állítólag gusztustalan volt a látvány.

/sorozatjunkie.hu/
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
Köszi szépen az infókat! Nagyon várom már, hogy le lehessen tölteni!!! biggrin.gif
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
(elvileg) MA INDUL A HŐSÖK 3. ÉVAD!!!!!! WOW! biggrin.gif
  • 0

Marco_HUN

Marco_HUN

Betűszaporító

• Törzstag
  • 0
  • 1307 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:Győr
  • Érdeklődés:elektronika+csajok
Szia! Mit tudsz hol indul a 3-dik évad?biggrin.gif Ámerikába?
  • 0

Bálibee

Bálibee

Bambooocha

• Veterán
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 29
  • 567 Hozzászólás
  • 1 köszönet
  • Lakhely:London
Ma ma ma ma ma ma Villians.
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
pontosabban holnap fog indulni, de akkor két részt is leadnak!!!!! biggrin.gif ahogy olvastam, holnapra már fennt lesznek valahol, és szerdára ígérték a feliratokat!!! végre...
  • 0

Pogany No1

Pogany No1

Anya megengedte

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 906 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:uborka city
Eddig csak első részt néztem meg. Nem tünik rossznak. De a történet már elég rókabőr biggrin.gif Első évadba meg kellet menteni a Földet, másodikba megint meg kellet menteni a Földet, ebbe pedig szintén meg kell menteni a Földet. Ez már cseppet unalmas, de ettől függetlenül megnézem tongue.gif
  • 0

hunzepp

hunzepp

Made in China

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 663 Hozzászólás
  • 0 köszönet
szerintem baromi jó már az első két rész is! biggrin.gif nagyon jól sikerültek!!!!!
kérdés jön, de spoiler, szóval jelöljétek ki!
a kérdés: szerintetek mi történik Mohinderrel?
  • 0

zsepi

zsepi

kisÖrDög ^^

• Elit
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 31
  • 5924 Hozzászólás
  • 3 köszönet
  • Neme:
  • Lakhely:Budapest
Nekem tetszik biggrin.gif sorozatfüggő vagyok, így nagyon el kell rontaniuk, hogy ne tudjam végig nézni, de eddig tetszik biggrin.gif Szkeptikusok: mit csináljnak mégis a hősök, ha nem a világot mentik meg? Akkor titeket milyen "hősös" eksön érdekelne, pl. Nathan lebegve céloz a budiba vagy mi? biggrin.gif
  • 0

Pogany No1

Pogany No1

Anya megengedte

• Törzstag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 0
  • 906 Hozzászólás
  • 0 köszönet
  • Lakhely:uborka city
Sztem egyáltalán nem muszáj megmenteni a Földet minden évadba, lehetne valami más is a téma, ami személyesebb. Bár ez még jó is, de ha negyeidk évad is kijön egy alternatív jövővel ahol elpusztul minden, hát akkor már nem biztos, hogy ilyen kedvvel fogom nézni biggrin.gif
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó