Jump to content
etooo

Heroes

Recommended Posts

heroes_humankritika.jpg

Legyen ennek a sorozatnak is egy topicja, sztem megér annyit :P

Egy kis infó a Pilotról:

http://sorozatjunkie.freeblog.hu/archives/2006/07/15/Heroes_2006-07_Pilot/

Edited by szaszanagy

Téma megosztása

Engem tudod jobban megrémít az, hogy odaállítanak hozzám a suliban, hogy képzeljem el "milyen fasza új sorozat megy a tv2-n, és milyen faszagyerek vagyok, hogy láttam"

Stb..

Téma megosztása

Tényleg nagyon jó sorozat, nekem is tetszik. Amióta láttam folyamatosan reklámozom, mert ezt a sorozatot tényleg megéri nézni. Minden műfaj megtalálható benne : sci-fi, horror, romantika, humor, és persze az elengedhetetlen akció. Érdemes rá időt pazarolni!!! én mondom. :P;):) egyszerűen imádom ezt a sorozatot, lebilincsel...

Téma megosztása

nos, én tegnap hajnalban kezdtem el a sorozatot, s egy huzamban néztem meg 8 részt! :) hihetetlen jó.... :) már most is le kell kötözni magam, h. ne folytassam azonnal :D

egyébként, ami külön dob az egészen, h. van egy érdekes alapja... pl. morálfilozófia: a jó és rossz fogalmának átértékelődése az európai identitástudat átalakulása..... vagy elég, ha a felvezető/átvezető/lezáró kis szövegekre reflexiókra gondolunk.... Evolúcionista elmélet: Fajfenntartás, faji kiválasztódás (az erősebb marad életben és generáciákon keresztül módosul a környezete tükrében)

üsszeségében: remekbeszabott kis sorozat, értelmi alappal...! lehet populáris v. sem, de ilyen sorozatoknak kell lennie a mérvadóknak... s nem agybutító társainak....

(legközelebb a történetre is kivetítem az elméleti szintet :D lehet rettegni ;) )

Téma megosztása

Nekem is nagyon tetszik a sorozat, a sci-fi műfaj amúgy is a kedvencem és ebben van bőven. De mindig húzzák az embert, most hogy végignéztem addig míg leadták amcsiban, mindig várni kell egy hetet, hogy mi lesz a folytatás, és ahogy a Prison Breakben itt is értenek hozzá hogy tartsanak bizonytalanságban mindket.

Téma megosztása

nekem bejön a sorozat, bár az nem tetszik, hogy sok képességet az x-mmanből vettek, persze megértem hogy az is szolgált alapként.. bár van 1-2 újítás elismerem, mind1 a lényeg h nekem is bejön, most a 15. résznél tartok, de már tudom hogy mindjárt vége az elsö évadnak, a 2. meg áprilistól lesz(?) :(

Téma megosztása

A tavaszi szünet elején kaptam rá a sorozatra, és szinte egyhuzamba megnéztem az összes eddigi részt. K***ajó!

És azt nem tudjátok, h a következő részhez mikor várható magyar felirat?

Téma megosztása

az volt a baj hogy túl hamar kedtem el nézni, máskor ugy fogom hogy megvárom míg lemyeg egy évad (mind1 miből) és akkor egyben megnézem

mert így eléggé rossz kivárni az 1 hetet

Téma megosztása

Olyan nehéz heteket várni :) :)

Téma megosztása

én is már alig várom, csak ma néztem meg, mostmár minden részt felveszek videora, csak kár h későre tették! :D

Téma megosztása

hát ez a sorozat nekem nagyon bejön eszméletlen jó :lol: még kéne vagy 3-4 ilen sorozat :)

Téma megosztása