Jump to content
Sign in to follow this  
blox

Supernatural

Recommended Posts

leadkep5.jpg

A két testvér, Sam és Dean nem is sejtik, milyen veszélyes kalandra vállalkoznak, amikor nekivágnak, hogy felkutassák apjukat, akivel hosszú idő után végre sikerül felvenni a kapcsolatot. Dean Winchester (Jared Padalecki) mindent megtesz, hogy felderítse családja hátborzongató történetét. Ellentétben bátyjával, Dean-nel (Jensen Ackles), Sam visszautasítja a családfő megszállott kutatását, hogy leleplezze a bűnös erőt, amely elvette az anyjuk életét. Apjuk titokzatos telefonüzenete egy kaliforniai városba vezeti a Winchester testvéreket, ahol megmagyarázhatatlan halálesetek tartják félelemben a lakosokat. Hamarosan szembe kell nézniük a helyi legendával, a fehér ruhás hölggyel, a kísérteties és gyönyörű stoppossal, aki a környék útjain vándorol éjszakánként, fiatal férfiakat csábítva a halálba.

Egy teljesen újszerű, borzongató világba viszi őket a végzetük, ahol megmagyarázhatatlan jelenségekkel kell szembenézniük. A veszélyes túlvilági küldetés Coloradóból indul és Nebraska kietlen tanyavilágába, Wisconsin elszigetelt tavaihoz vezet, ahol a természet törvényei fenekestől felfordulnak. A hagyomány szó szerint életre kel, a rémtörténetek, babonák teremtményei megelevenednek, s rettegésben tartják a vidéket.

96698_4.jpg t.gif96699_4.jpg t.gif96838_4.jpg t.gif96701_4.jpg t.gif96837_4.jpg t.gif96700_4.jpg t.gif96697_4.jpg t.gif

Téma megosztása

HÚ HÚ HÚ

Ez egy dúrca jó sorozat.

A kedvencem.

Egyszer nézzétek meg beszakadva, úgy már egész parás.

Vagy ti is úgy nézitek?

Téma megosztása

Nekem is nagyon tetszett amikor megnéztem az első részt és azóta is megmaadt az érdeklődésem eziránt a sorozat iránt szóval joh....:D

Téma megosztása

Szeretem a sorozatot, de sajnos most pénteken (07.Feb.09) vetítik az első évad utolsó két részét összevonva, és kitudja, hogy itthon levetítik-e a 2. évadot.....

Téma megosztása

Láttam a 3. évad eddig leadott epizódjait is! Baromi jóóó!! Várom ápr. 24-ét! Új Supernatural & Lost rész :)

Téma megosztása

Hát én rohadtul nagyon imádom ezt a sorit.. benne a srácokat meg minden.. az egészet úgy ahogy van...*.* <3

Téma megosztása

Nekem is ez a kedvenc sorozatom. Jó a történet, jók a poénok.

szerk.: Még van egy kérdésem. Mindenhol a topicnyitó hozzászólásban található leírást lehet megtalálni, de eddig senki nem vette észre, hogy hibás?

Téma megosztása

Sziasztok!

Nos, nekem is (mint sokan másoknak) ez az (egyik) kedvenc sorozatom. Eddig két évadot láttam (Amit leadott az RTL) Igazából, amikor reklámozták annyira nem hozott lázba ez az egész démonos sztori, de egyik péntek este unatkoztam és megnéztem egy részt. Azóta imádom. (Ez asszem az első évad felénél volt) A kimaradt részeket letöltöttem. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Téma megosztása

A legjobb sorozat. :D Olvastam a 4. évad nagy változásokat fog hozni a sorozatban, alaposan megmozgatnak Kripkéék egykét dolgot. Állításuk szerint csak jobb lesz a sorozat. :D Már nagyon várom ! Ja és csak eredeti nyelven lessétek !

"Son of a bitch!"

Téma megosztása

http://benuska.freeblog.hu/archives/2008/09/20/SupernaturalS04E01__Lasarus_Rising__01/

Saját írás. :)

Téma megosztása

Ahogy írtad is, tényleg nagyon jó rész lett :D Remélem megtartják ezt a színvonalt az egész évadon keresztül. Már az eleje is jól kezdődik, az ACDC számmal, meg Castiello, meg áh... :D Tényleg nagyon jól sikerült, várom a köv. részt :D :D

Téma megosztása

http://benuska.freeblog.hu/archives/2008/09/26/SupernaturalS04E02__Are_You_There_God_Its_Me_Dean_Winchester__02/

Az új rész történései. Felirat még nincs, eredeti hanggal néztem. :)

Téma megosztása

Jól leírtad az egészet, és igen, a uccsó 5 perc valami hihetetlen :)

Amúgy Castiel, nem Castiello, csak az angol fordító így írta, aztán seth is, de a 2. részben már Castiel-nek írja, helyesen :)

Téma megosztása