Jump to content
blox

House

Recommended Posts

22374.jpg

Dr. Gregory House zord külseje és mogorva stílusa első látásra nem éppen bizalomgerjesztő. A különc orvos határozott elve ráadásul a következőképpen hangzik: a betegséget kell kezelni és nem a beteget, hiszen a betegeket csak arra "találták ki", hogy az orvosok munkáját nehezítsék. Öntörvényű, renitens alak, de kétségtelenül hatalmas szaktekintély. Kis csapata csupa lelkes és ígéretes fiatal orvosból áll, akiket ő maga válogatott ki - persze sajátságos kritériumok alapján. Számára egy dolog fontos igazán: hideg fejjel megoldani az ügyet, vagyis felfedni a betegség mivoltát és bizonyítást nyerni. S még egy fontos információ Doktor House-ról: Igyekezz őt nem megzavarni délután egy óra körül, kedvenc kórházsorozata közben!

Téma megosztása

Ez nagyon király sorozat ! A dokit formáló Hugh Lorie szerintem zseniálisan játsza Dr Hause-t!

Téma megosztása

Laurie és House, de ettől függetlenül zseniális színész. Eddig amerikai produkcióból nem derült ki, az az egeres dolog (Stuart Little) elég gagyi volt, viszont angol filmekben és sorozatokban (Blackadder, Jeeves and Wooster) nagyot alakított.

Téma megosztása

Nagyon jó sorozat :D annyira bírom, hogy a csávó szókimondó és egyenes =)

Téma megosztása

Yeee... Manapság csak a House miatt nézek TV-t (:

Egyébként nem köt le...

Régebben jó volt a Friends, meg a Joey is, de azt is már megnéztem előtte legalább 3szor (:

Téma megosztása

Jó sorozat.

A tv2 leadja a második évadot is?

Le fogja adni, ha jól tudom, a Született feleségek helyén, amint befejezik a második évadot. (Nem követem, hol tart a TV2, azt is eredetiben nézem.) Egy a gond: mivel nemrég meghalt Laurie magyar hangja, Szakácsi Sándor, s vele csak 12 részt vettek fel, még nem tudni, kié lesz a szinkron. Szakácsinál jobbat nehéz elképzelni. Gyűlölöm a mai szinkronokat, filmeket tudnak tönkretenni vele, de Szakácsi tényleg színész volt, szemben Kerekes Józseffel, Reviczky Gáborral és a többi ócska ripaccsal.

Téma megosztása

Nagyon jó sorozat,a napokban kezdtem el nézni,de már a felét megnéztem.A szerepet szerintem Laurie-re szabták nagyon jól játssza.

Szeretem a szabadszájú,nagyképű modorát.Többet nevettem a sorozaton mint a mostani gagyi vígjátékokon.

Sajnálom,hogy más lesz a szinkronja.Szakácsi szerintem nagyon jó szinkronszínész volt,nemcsak ebben a sorozatban,hanem mindíg

látszott,hogy foglalkozik a szerepekkel nem csak úgy darálta a szöveget.Egyetértek SolidSnake,őt nehéz lesz pótolni.

Téma megosztása

Legalább van valami értelmes a TVben :) Mellesleg mostmár végleg szakítok a TVvel, hála niki23-nak és sorozatos topikjának, már nem kell egy hetet várnom az új részekért.... :) A szinkronért meg télleg kár :(

Téma megosztása

nekem eddig ez volt a kedvenc sorozatom :rolleyes: , de az új szinkronhang iszonyatosan rossz.nekem egyáltalán nem tetszik.

nemtudom hogy ezután fogom-e nézni. :(

Téma megosztása

valaki segítesn ! mi volt a tegnapi részben

sajnos elfeljtettem megnézni mert a gyerekem névnapját önfeledten ünnepeltem és nem állítottam be a videómat...nem is értem hogyan maradhattam le róla

pls...

Téma megosztása

Jó az új szinkronhang! Minden elismerésem Kulkának, mert nagyon jól játszik, de sajnos teljesen másfajta hang volt amit megszoktunk House sajátjaként :( Ha sokáig megy a sorozat, akkor 5 rész múlva elfelejtjük majd Szakácsi hangját és megszokjuk Kulkáét szerintem.

Téma megosztása

Sztem sem lett jó....legalábbis ez az elsp rész nagyon nem jött be. Dehát ez még csak azu első volt, javulni meg lehet.

Mondjuk az biztos, hogy meg kell szokni, és az nem egyik hétről a másikra fog menni....

Téma megosztása

Nekem tetszik az új szinkronhang! Amúgy sem a hangszín a lényeg, hanem House cselekedetei! :)

Nyugodjék békében Szakácsi Sándor :(

Téma megosztása

jjajjjj emberek !

nem tehetek róla de egy rész kevés volt ahhoz, hogy megszokjam Kulka hangját..nagyon nem illik bele nekem a képbe...tökre átmódosítja a képet house-ról sztem.

tegnap néztem meg vidiről a tegnapelőtti részt. tudom kár ezen keseregni mert ugye sajna már nem lehet visszaváltoztatni...kár érte

Téma megosztása

Én is vidiről néztem meg azt a részt. Nekem nagyon is bejön Kulka hangja, megmondom őszintén, volt sok poén amit megkönnnyeztem :D Tehát szvsz Kulka hangja nagyon jó, persze Szakácsit nem múlhatja felül.

Téma megosztása

Na gondoltam közlök 1-2hírt.

Szóval akik nézték a 3évadot vagy legalábbis követték azok tudják,hogy a 3x24 részben mindenki felmondott House-nak.Viszont kiszivárgott,hogy mindenki visszatér szóval maradnak a régi emberek Cameron:,Chase,Forman.

Bővebben:

http://www.sorozatjunkie.hu/2007/06/20/casting-hegyek/#more-3982

A rossz hír viszont az,hogy félbehagyják a 2évadot itt Magyarországon :( Nem kell aggódni nagyon ősztől folytatódik és ha minden igaz akkor a Szökés ellen eresztik :D

Bővebben:

http://www.sorozatjunkie.hu/2007/06/19/hoppa-hoppa-a-tv2-megint-kavar/

Téma megosztása

Bakker.Pedig egyben akartam leszedni az egész második évadot és úgy megnézni.Most akkor várhatok év végéig?

Rosszabb hírt nem is közölhettél volna Gabi89 :)

Ja és köszi az infót.

Téma megosztása

hát nemrosz sorozat énis nézem

de nemhiszem h szökést lepipálja:)

sztem rtlklub sorozat szempontjábol jobb

lásd bk, lost, szökés,

de néha mennek jo filmek tv2n csak nem az esti film hanem utána ami van

Téma megosztása