Jump to content
Sign in to follow this  
nagypisty

Dragon Ball

Recommended Posts

Nagyon jó kis "mese" volt ez annak idején nekem meg van az ősszes rész DBZ & DBGT ameddig az RTL leszinkronizálta addig szinkronosan aztán japán szöveg+magyar felirattal

Téma megosztása

Hali! A dragonball z-t végig leszinkronizálták, mert a dbzgt oldalon volt vagy 15 rész, amikor Buu val harcoltak, és rendesen le volt szinkronizálva, az eredeti szinkronhangokkal!

Téma megosztása

Nyugi én 21 leszek 18.án :D És a Széjler múnt is néztem annó :D És néztem Endlessen fennt van a Broly movie, meg nézz szét itt a gigán at appzba mer van egy lejátszó ami lejátsza a nem teljesen letöltött filmeket is!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg mondjuk h ha tudnád h hanyas movie ami kell akor annak utána tok nézni!

Téma megosztása

Én most nyáron kezdtem letöltögetni, hogy visszaidézzem őket... ha kellenek linkek, ahhol szinte az összes fenn van, akkor küldök ;)

Téma megosztása

Pff régen nagy fan voltam, mára kissé kezdem elfelejteni ezta régi kedvencet, tavaly elkezdtem előlről nézni a simátol a Z-t is végig, de részeket kihagytam, mega GT már tetszett annyira, hát elmult ez a Db fan időszak :huh: ^^

Téma megosztása

nem tom ti hogy vagytok vele de nekem naon bejött ez a rajzfilm ennél jobbat még nem nagyon láttam (na jó a moviekat :) )

jó lenne ha leadnák az egészet szinkronosan vagy legalább kiadná az rtl lub mert én biztos vagyok benne hogy a dragonabll z-t végig szinkronizálták de szemetek nem engeik tv-re mert egy kis hülyegyerek asszitte ő a Son Goku azt felgyújtotta a haját és kiugrott az ablakon

Téma megosztása

Én is imádom pedig már 18 vok,de leszarom,mert sztem a DBZ nem olyan dedós,sőt elég véres,főleg az eredeti vágatlan részek :D

Téma megosztása

A 2008-as Specialt ki látta? Én halálra röhögtem magam rajta. Látszik, hogy Toriyama is belenyúlt, mert megérződik a stílusa. XDDD

Vegita öccsének a felesége egy külön poén. XDDDDDDDD

GT nekem sem teccik, szerintem a Z is csak a freeza utánig jó...

Nekem a Buu-s részek bejöttek. XD

Téma megosztása

Ki bírja elfeledni ezeket a figurákat????????????????????????lehetetlen.ha egyszer megtetszett akkor onnantól véged van!!!akár 20 év múlv is simán megnézném!! :lol::lol::P:D

pontosan :) ez még nem az a pénzért csinált vacak volt, mint amit újabban látni, habár a GT-nek elég pénz szaga van... de az eredeti karakterek és a spamelo jelenetek nekem annyira bejöttek, hogy azt sose fogom elfelejteni ^^ a legjobb részek azok, amikben Son Goku eszik, az valami felejthetetlen :)

Téma megosztása

Én mindig azon gondolkodom, hogy tud Goku annyit enni. XDDD

Na meg Zseniális Teknőst is bírom nagyon. XDDD Meg úgy az egész animét. XD

A legjobb! A leg - leg....! Imádom!!! Vegita a kedvencem!!

Nekem is Vegita a kedvencem! Hihetetlenül jól megcsinált karakter. Az elején gonosz, de nem lehet utálni akkor sem, mert van benne valami, ami miatt az ember megszereti. Később meg mikor már csak azért izélgeti Gokut, mert nem bírja elviselni hogy Goku erősebb nála, az nagyon ott van. XDDD

A büszke Saiyajin herceg, aki nem tudja beismerni, hogy nem ő a legerősebb. A beszólásai meg nagyon ott vannak és ő talán az egyetlen Piccolon meg Krillinen kívül (mármint a harcosok között), aki az eszét is használja harc közben. XDDD

Téma megosztása

http://www.youtube.com/watch?v=h7I17lqEgp8

Dragon Ball Kai első rész, igaz, felirat nélkül. Felirattal innen szedhető le: www.ctanime.try.hu

Szerintem a régi jobb volt.

Téma megosztása

üdv!!!

nem tudtok olyan oldalt, ahol az összes sima Dragon Ball-os rész fel van töltve (nembaj, ha feliratos), de viszont ne olyan tárhelyen, mint pl: rapid, megaupload stb...

remélem tud valaki segíteni!!! kösz

Téma megosztása

Tényleg, a Dragon Ball Kai-t ki nézi? Szeirntem klassz, egyszerűen újravágták a régit, nincs benne 20 résznyi pofázás meg egymás sima ütlegelése :) Az intro gyönyörű szép, az mondjuk elég kár, hogy nem úgy csinálták meg újra az egészet. :(

Téma megosztása

Tegnap kezdtem el a Z-t és a Kai-t is nézni, hát nagy különbség tényleg nincs. Én is azt vártam, hogy olyan lesz mint az opening,de hát csalódnom kellet :D Bár azért így is szebb, mint a régi.

Téma megosztása